wtorek, 6 listopada 2012

Zaczynam...

Dzisiaj rano wpadłam na taki pomysł i szalenie mi się on spodobał. Inspiracją dla niego był filmik na TED o tym, co można zrobić w 30 dni.

http://www.ted.com/talks/matt_cutts_try_something_new_for_30_days.html

I wymyśliłam sobie coś takiego.

Przez 30 dni chcę codziennie iść na 30min spacer z kimś innym. Będę szła na spacer niezależnie od pogody. Będę szła z każdym, kto będzie chciał ze mną iść.

Zaczynam od poniedziałku 12 listopada i zamierzam zakończyć 12 grudnia. A może będzie to trwać dłużej? :)

Poprzez te spacery chcę zapewnić sobie codziennie dawkę ruchu. Ale także chcę dać  innym siebie. Wiele osób mówi mi, że inspiruję i daję pozytywną energię. Więc chce się tym dzielić z innymi.

Jeżeli macie ochotę wesprzeć mnie w moim projekcie, to zapisujcie się proszę na spacer. Spacerować będziemy po Warszawie.

To kto ma ochotę pospacerować ze mną? :) Piszcie proszę na mail: m.nowacka@life.pl


1 komentarz:

 1. Ogólnie, bardzo fajny projekt. Wchodzę w to :)
  A teraz pół żartem, pół serio...
  Ustawa "Prawo o zgromadzeniach publicznych" z dnia 05.07.1990 r. (link: Prawo o zgromadzeniach) mówi, że zgromadzeniem jest zgrupowanie co najmniej 15 osób, zwołane w celu wspólnych obrad lub w celu wspólnego wyrażenia stanowiska.
  W tym przypadku, jest to stanowisko "wobec codziennej dawki ruchu" oraz "dzielenia się inspiracjami i pozytywną energią".
  Stąd, jeżeli liczba uczestników będzie większa od 14 osób, a wszystko na to wskazuje, przemarsze te mogą zostać uznane za manifestacje. Uwaga, na dodatek o charakterze wywrotowym, ponieważ jeden z celów jawnie sugeruje, że dotyczyć mogą strategicznych dla kraju zasobów energetycznych, szczególnie w wymiarze pozytywnym. Ponadto, "codzienny ruch" może zostać odczytany jako formowanie nowej organizacji i/lub jej regularne manewry, których uczestnikami będą "inspiratorzy". Na domiar złego w celach mowa jest także o "dawkach", co niestety może przywodzić na myśl także stosowanie niedozwolonych substancji odurzających i psychotropowych.
  Dlatego, uwaga, podczas manifestacji należy spodziewać się przedstawicieli ABW, CBA, CBŚ, SWW, SKW, AW, etc. A ponieważ, temat jest strategiczny dla kraju, także: CIA, KGB, MI-5, Mosad i innych.

  Na marginesie, dla głównego inspiratora polecam praktyczny przewodnik po organizacji zgromadzeń publicznych, zawarty w następującym artykule ;) http://www.gazetapodatnika.pl/artykuly/zgromadzenie_publiczne-a_1066.htm

  OdpowiedzUsuń